Začal jsem u ŠkWor.

Od svých asi 19ti let jsem hrál v různých kapelách na kytaru a vždy mě fascinoval proces nahávání a hlavně práce ve studiu. V těch dávných dobách nešlo si jednoduše pořídit studio vlastní, ale všechno se začalo obracet, když jsem si koupil svůj první počítač. Ze začátku to nebylo nic moc, ale postupem času jsem začal nahrávat různé demáče a nakonec si troufl i na vydání prvního CD. To bylo tuším někdy v roce 1996 se skupinou Doktor Triceratops.

Následovalo pár dalších projektů a od roku 1999 jsem zaparkoval ve  skupině ŠkWor. První CD jsem vydával ještě pod názvem SkWar ale pak jsme se svěřili do rukou profesionálů. Bohužel s nepříliš velkou spokojeností.  Zásadní rozhodnutí přišlo při natáčení CD Amerika, kdy jsme se rozhodli, že nějaké zkušenosti mám a že už si nenecháme za ty prachy kazit zvuk někým, kdo k tomu nemá jiný než finanční vztah a že si to zkazíme prostě sami.

Vzali jsme peníze na natočení CD Loutky, nakoupili nějaký ten hardware a software a pustili se do práce. (Přesněji řečeno tedy já sám) Všechna další alba už jsme vydávali v mé produkci. Udělal jsem ještě nějaká CD známým a začal vyrábět relkamy abych mohl rozšiřovat studio. Celou dobu jsem si zatím vystačil s jednou místností v činžovním bytě.

Koncem léta 2017 jsme se rozhádali s ostatními členy ŠkWoru natolik, že další hraní s nimi už nepřichází v úvahu. Rozešli jsme se. Jejich zájem o mou produkční činnost přes osobní neshody prý stále trvá. Dokončil jsem ještě CD „Uzavřenej Kruh“, které vyšlo na podzim 2017 a ihned po vydání se stalo Zlatým no a kruh se uzavřel…..

Momentálně se situace mění a pronajímám si nebytový prostor, ve kterém začínám budovat plnohodnotné studio s nahrávací komorou a prostornou režijí. Doba a zákazníci si to žádají, takže se máte v brzké době na co těšit…

V současné době natáčím již třetí CD skupiny D.N.A. a zároveň začínám práci na  novém albu skupiny  Alkehol….

Pokud byste měli zájem o mou spolupráci, ozvěte se…

Budu se těšit.